Kyani Sunrise’ı Nasıl İçmeli

Kyani Sunrise’ı Nasıl İçmeli

Kyani Sunrise’ı artık büyük bir şişe veya tek kullanımlık 30 paket olmak üzere iki farklı ambalajda alabilirsiniz. Kyani yeni 30 günlük paketleri tanıttığından beri Kyani Sunrise’ı dışarıda tüketmek çok daha basit. Kyani ürünleriyle seyahat etmek de çok kolaylaştı!

Kyani Sunrise’ı Ne Zaman Almalı?

Kyani Sunrise’ı içmek veya tüketmek çok kolaydır. Sunrise’ı içmenin en iyi zamanı sabah güne başlamadan öncedir. Ben genellikle kahvaltı zamanında alırım. Adının Sunrise (Gün Doğumu) olmasının sebebi, sabahları alınan ve bütün gün dinç hissetmenize yarayan bir ürün olmasındandır. Ayrıca, vücudunuza gün boyu gereken antioksidanların yanı sıra temel vitamin ve mineralleri sağlamaktadır. Sabahları Sunrise içtiğim günlerde kendimi daha enerjik, atik ve duyarlı hissediyorum.

Kyani Sunrise’ın Tadı Güzel Midir?

Bazıları için Sunrise’ın tadı çok cazip değildir. Kyani Sunrise’ı içmek isteyen fakat tadından hoşlanmayanlar için tadını almadan Sunrise’ı kahvaltınıza dahil etmenin birkaç yolu vardır.

  • Sunrise şişesi veya paketlerini buzdolabında soğutmanız ilk önerimdir. Nedense Sunrise’ı soğuk içtiğimde tadı bana daha güzel ve ferahlatıcı geliyor.
  • Sunrise’ı soğutmak tadını gizlemek için yeterli gelmiyorsa taze pişirilmiş waffle veya krep üzerine şurup olarak bir paket dökmeyi deneyin. Tadının daha iyi olması için bir porsiyon taze meyveli yulaf ezmesinin içine de karıştırabilirsiniz.
  • ‘Smoothy’ yapmaktan ve içmekten hoşlanıyorsanız içeceğin içine bir paket veya bir porsiyon Sunrise eklemek tadını gizlemek için mükemmel bir yöntemdir.

Her Gün Vitaminlerinizi Almayı Hatırlamak

Tadını gizlemek kolay olsa da sabahları Sunrise’ı almayı hatırlamakta zorluk çekiyorum. Siz de benim gibiyseniz her sabah güne başlamak için evden ne kadar aceleyle çıktığımı tahmin edebilirsiniz. Kahvaltı yapmak veya Kyani ürününü almak ancak sonradan aklıma gelir.

Siz de benim gibi yoğunsanız ve sabahları Kyani Sunrise içmeyi unutuyorsanız bana Sunrise içmeyi hatırlatan şu etkili yöntemi bir deneyin. Öncelikle, henüz değiştirmediyseniz kolaylık sağlaması amacıyla şişe yerine Kyani Sunrise paketlerine geçmek iyi bir fikir olabilir. Hazır işe koyulmuşken, yine kolaylık sağlaması amacıyla ve sipariş vermeyi unutup birden ürünsüz kalmamak için otomatik sipariş talimatı vermek akıllıca olacaktır.

Şimdi, 30 günlük Sunrise paketini aldığınıza göre bir paketi sabah göreceğiniz bir yere koyun. Benim için bu yer, her sabah kapıya yönelirken yanından geçtiğim mutfak tezgahıdır. İlk başta küçük Sunrise paketini banyoya koyuyordum. Ancak her sabah buzdolabının yanından geçerken neden oraya koyduğumu unutuyor, dolayısıyla beni bekleyen soğuk Sunrise paketini içmiyordum. Paketi mutfak tezgahına çıkarmak, 5 dakika duraksayıp ardından buzdolabını açmamı ve işe giderken yanıma soğuk bir Sunrise almamı sağlayan mükemmel bir hatırlatıcı oldu.

Ayrıca, sabahları evden aceleyle çıktığımda Sunrise almayı unuttuğumu fark ettim. Neyse ki iş yerimde çalışanların kullanabileceği bir buzdolabı bulunuyor. Böylece birkaç atıştırmalık, öğle yemeği ve bir kutu Sunrise koyabileceğim küçük bir alanım var. Çalışma masamdaki farenin veya klavyenin hemen yanına bir paket Sunrise bırakıyorum. Bu sayede her sabah güne başlarken eve kıyasla daha az dikkat dağıtıcı unsurun bulunduğu ofis ortamında Sunrise’ı hatırlıyorum. Günlük Sunrise paketimi almak için çalışma masamdan kalkmak, birkaç adım yürümek ve bir iki dakika boyunca hareket etmek için harika bir bahanedir.

Bir şeyi alışkanlık edinmek için yaklaşık 29 kez yapmak gerektiğini okumuştum. Bunu aklınızda tutarak bir sonraki ay için Sunrise şişenizi veya 30 günlük paketinizi alın, ihtiyacınız olan ve Kyani Sunrise’ın içerisinde bolca bulunan vitamin, mineral ve antioksidanları elde etmenize yarayacak bazı yeni ve sağlıklı alışkanlıklar edinin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *