Kyäni Müşteri Hizmetleri

Kyäni Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetlerine +90 (216) 356-6565 numaralı hattı arayarak ulaşabilirsiniz. Destek elemanıyla iletişime geçmek için cs.tk@Kyänicorp.com adresini kullanabilirsiniz.

Bunca farklı ürün, etkinlik ve 50’den fazla ülkeden gelen genel talep düşünüldüğünde Kyäni’nin dünya genelinde işleri sorunsuz yürütmek için tam kadro çalışan şubelerinin bulunmasına şaşırmamak gerek.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Müşteri Hizmetleri Departmanı Idaho Falls, Idaho’da yer almaktadır. Bu departmanda İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Fransızca ve Çincenin yanı sıra birkaç dilde daha destek verilmektedir.

Türkiye Merkez Ofis’te Bulunan Kyäni Müşteri Hizmetleri Departmanı’yla İletişime Geçmenin 2 yolu vardır:

  1. Arama
    Müşteri hizmetlerinin ana telefon numarası +90 (216) 356-6565’tir. Tüm sorularınız için pazar günü 12.00-22.30 saatleri arasında dahi arayabilirsiniz. Beklemeniz gerekse dahi bu süre çok uzun değildir.
  2. E-posta
    Destek ekibi gün içerisinde gönderilen e-postalara hızlıca yanıt vermektedir. Sadece 1 iş günü veya daha kısa bir sürede e-posta yanıtı alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ekibine mesajınızı iletmek için cs.tk@kyanicorp.com adresine e-posta gönderin.

Hızlı Hizmet Almak İçin Ne Yapılabilir

Yardım almak istediğiniz konuya bağlı olarak Müşteri Hizmetleri görevlisinin size olabilecek en hızlı ve etkili şekilde yardım etmesini sağlamak için hazırda tutabileceğiniz bazı faydalı bilgiler vardır. Bu maddelere sahip değilseniz endişelenmeyin; sistemde olduğunuz sürece Müşteri Hizmetleri bilgilerinizi aratarak bulabilir.

Sipariş Numarası

Siparişiniz hakkında arıyorsanız müşteri hizmetleri görevlisine sipariş numaranızı söyleyerek daha hızlı hizmet alabilirsiniz. Aramanın başında sipariş numarasını belirttiğinizde siz meseleyi açıklarken veya sorunuzu sorarken görevli, siparişinizi aratmaya başlayabilir. Bu size zaman kazandıracaktır. Aynı zamanda görevlinin siparişinizi araştırarak durumunu ve notları görmesine olanak sağlayacaktır.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *